Анастасія Черноколенко з Кам’янського стала бронзової призеркою чемпіоната Європи з боксу в Чорногорії

В Будві (Чорногорія) 11-23 жовтня проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок. У ваговій категорії до 75 кг спортсменка Дніпропетровської ОШВСМ Анастасія Черноколенко завоювала «бронзу». Українка провела рівний бій проти польки Войцик, але програла роздільним рішенням суддів (2:3).

Про це повідомляє Федерація Боксу України.

«Команда повернулася додому.

Шість медалей та друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Ірландії.

Найкращий результат в історії українського жіночого боксу», - пише пресслужба федерації.

Українські спортсменки завоювали 3 «золота», 1 «срібло» та 2 «бронзи»:

• «Золото»: Тетяна Коб (52 кг), Анастасія Ковальчук (54 кг) та Марія Ловчинська (81кг+);
  • «Срібло»: Марія Бова (63 кг);
  • «Бронза»: Раїса Піскун (81 кг) та Анастасія Черноколенко (75 кг).

Два «золота»: Любов Попова з Кривого Рога стала чемпіонкою світу з фітнесу;

Вікторія Марчук з Запоріжжя виборола «бронзу» на турнірі з паратхеквондо у Великобританії;

Юні рок-н-рольщики з Павлограда стали віце-чемпіонами Етапа Кубка світу в Словенії.