Юні тхеквондісти з Кам’янського, Дніпра та Запоріжжя стали призерами турніру в Польщі

В Варшаві (Польща) 9-10 вересня пройшов міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо «Polish Open 2022 G2». Призерами стали Архіп Шульженко з Кам’янського та Мартирос Тарханян з Запоріжжя, а також Максим Плєшаков та Поліна Кучерява з Дніпра.

Архіп Шульженко змагався серед кадетів в ваговій категорії -49 кг. В півфіналі він поступився спортсмену з Німеччини і отримав бронзову медаль.

Мартирос Тарханян змагався серед юніорів у ваговій категорії -45 кг. У півфіналі він програв спортсмену з Ізраілю, який і виграв турнір. А Мартирос став бронзовим призером.

«Срібло» серед юніорів у вазі -48 кг завоював Максим Плєшаков з Дніпра. В фіналі Максим  поступився спортсмену з Іорданії (2-0 PUN).

«Бронзу» серед юніорові у вазі -68 кг завоювала Поліна Кучерява з Дніпра. В півфіналі вона програла спортсменці з Великобританії (0-2 PTF).

Боксерки з Кривого Рогу та Павлограду виграли турнір в Польщі;

«Золото» та «бронза»: Дзюдоїсти-ветерани з Дніпропетровщини стали призерами Чемпіонату світу в Польщі;

«Золото» та 2 «срібла»: Данило Фільченко з Дніпра став чемпіоном Європи в стрибках з трампліну на водних лижах.