Парастрільці з Кам’янського та Миколаївки стали бронзовими призерами чемпіонату світу

З 29 жовтня по 18 листопада в Аль Аін (ОАЕ) проходив чемпіонат світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Українська паралімпійська збірна посіла II місце в командному заліку за кількістю завойованих медалей, поступившись лише збірній Південної Кореї.  Парастрільці встановили 1 рекорд світу та здобули 4 паралімпійські ліцензії до Парижу-2024.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Зокрема, одну з ліцензій на Паралімпійські ігри 2024 року (в дисципліні Гвинтівка R9) отримав Віталій Плакущий з Кам’янського. В цій дисципліні на змаганнях він завоював «бронзу». Ще одну бронзову медаль він отримав в командних змаганнях з гвинтівкою R9.

Також бронзовим призером в командних змаганнях з гвинтівкою R9 став Віталій Ситник з Миколаївки (Дніпропетровська обл.).

Загалом у змаганнях чемпіонату взяли участь 270 спортсменів з інвалідністю від 54 країн, команду України представило 8 спортсменів з інвалідністю. Причому, 7 із 8 спортсменів вибороли високі нагороди чемпіонату світу.