Спортсменка з Кам’янського Валерія Капустина здобула срібло на Чемпіонаті України з боксу

З 19 по 23 червня в Броварах проходив Чемпіонат України з боксу серед студентів. На чемпіонаті змагалися близько 150 спортсменів з двадцять одного регіону України. Кам’янчанка Валерія Капустина стала срібною призеркою турніру у ваговій категорії 66 кг.

Про це повідомляє сайт Спортивне Камʼянське.

У фінальному поєдинку Валерія зазнала травми ліктя та поступилась боксерці з Кропивницького – Юлії Філіповій. Вже в другому раунді рефері припинив бій на користь суперниці Капустиної.

Напередодні Валерія перемогла представницю Хмельницької області одноголосним рішенням суддів.

Валерія розповіла, що займається боксом вже 10 років та за цей час встигла взяти участь у великій кількості всеукраїнських та міжнародних турнірів, а також отримати звання майстра спорту у 2021 році.