Тхеквондист Архіп Шульженко з Кам’янського став срібним призером турніру в Румунії

В Бухаресті (Румунія) 5-6 листопада проходив міжнародний рейтинговий турнір «Dracula Open 2022» категорії Е-2 з тхеквондо. Вихованець ДЮСШ №4 (Кам’янське, Дніпропетровська обл.) Архіп Шульженко отримав срібну медаль в своїй ваговій категорії.

Про це повідомив директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа.

«На шляху до фіналу переміг у спортсменів з Молдови та Румунії. Гарний результат. Працюємо далі, готуємось до Чемпіонату Європи. Дякую батькам спортсмена, Назарій Котяш та Кирилл Ковдря за допомогу! Далі ще більше!», - написав він.

Вперше в історії України Оксана Козина з Дніпра стала чемпіонкою світу з парабадмінтону;

Не втримали нічию: «Дніпро-1» фінішував на другому місці в групі Ліги Конфедерацій;

11-річні футболісти «УФК-Парус» з Дніпра виграли турнір «UTMOST CUP» у Вінниці.