Тхеквондіст Владислав Дзоз з Кам’янського на Дніпропетровщині став віце-чемпіоном Європи серед молоді

З 27 по 30 вересня в Тірані (Албанія) пройшов молодіжний чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ). Владислав Дзоз з Кам’янського (Дніпропетровська обл.) виборов на турнірі срібну медаль в категорії понад 87 кг.

Про це повідомляє Федерація тхеквондо України.

На молодіжному Євро вихованець тренера Євгена Свіжевського (ДЮСШ №3) провів 4 поєдинки, 3 з яких виграв.

«Пишаємося нашими спортсменами, які в такі скрутні часи прославляють на європейському п'єдесталі нашу Україну. Дякуємо людям, що допомагали досягти такого високого результату!», – йдеться в дописі ФБ-групи «Дитячо-юнацька спортивна школа №3 м. Кам'янське».