Війна в Україні
Події
Життя
Захищаючи Україну загинув підполковник поліції Денис Шевченко

Захищаючи Україну загинув підполковник поліції Денис Шевченко

5 липня на Донеччині, боронячи українську землю від російських загарбників, загинув підполковник поліції Денис Вікторович Шевченко.

Від імені всієї громади міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Денис Шевченко народився 18 лютого 1980 року. У 2000 році закінчив Донецький інститут МВС України. Упродовж 2000-2013 років працював на різних посадах ГУМВС України в Дніпропетровській області. З 2019 року працював в територіальному управлінні Служби судової охорони у Дніпропетровській області. З лютого і брав участь у бойових діях із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

У нього залишилися дружина, донька, батьки та брат.

Прощання відбудеться 30 липня о 12.15 за адресою: проспект Дружби Народів, 73 б. Панахида пройде о 13.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14.00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Залишились без електропостачання внаслідок негоди: енергетики ДТЕК повернули світло 19 тисячам клієнтів на Дніпропетровщині;

У Кривому Розі зіткнулися легковий та вантажний автомобілі;

Намагались уникнути відповідальності через хабарі: у Запоріжжі патрульні затримали нетверезих водіїв

2023-07-29 21:30:00
true
Відео ДняАрхів Новин