Заволодів майном власника будинку поки допомагав по господарству: у Камʼянському виявили 45-річного зловмисника
На період роботи зловмисник мешкав на території домоволодіння. Скориставшись цим, підозрюваний двічі обікрав потерпілого, а наостанок ще й ошукав його.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Дніпропетровській області.
В перший раз фігурант поцупив монітор, а в другий – електроінструмент. Також він встиг ошукати потерпілого. На прохання 47-річного чоловіка підозрюваний двічі відносив до майстерні інструмент. В одному випадку гроші за ремонт він привласнив собі, в іншому після ремонту не повернув власнику електроінструмент, а продав його.
Наразі зловмиснику повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) та ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Читайте також:
Кому з українців не потрібно платити земельний податок у 2024 році: перелік;
ТЦК більше не виписуватимуть повістки вручну: Кабмін ухвалив зміни;
