Жизнь
События
Криминал За забруднення земель у Кам’янському районі судитимуть посадовця державного підприємства
Директор одного з підрозділів підприємства з видобутку корисних копалин допустив службову недбалість і порушив вимоги природоохоронного законодавства. Унаслідок цього громаді завдано збитків на понад 28 мільйонів гривень.
За даними слідства, посадовець не забезпечив належний контроль за дотриманням вимог виробничого процесу та норм природоохоронного законодавства. Внаслідок цього відбувся викид забруднених вод, що спричинило забруднення земель шкідливими речовинами. Згідно з висновками експертиз, забруднення зазнала територія площею понад 18 тисяч квадратних метрів.
Слідчі відділення поліції № 5 Кам’янського районного управління поліції за процесуального керівництва Жовтоводської окружної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні. Обвинувальний акт скеровано до суду. Фігуранту інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 239 (забруднення або псування земель) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Редакция reporter.ua
Автор статьи
Каменское
В Каменском мужчина во время замены газовой колонки перепутал шланги В Каменском владелец квартиры самостоятельно устанавливал газовую колонку и неправильно подключил шланги. Из-за этого вода попала в газовую сеть и счетчик.
Каменское
В Каменском задержали врача, который за 2 тысячи долларов обещал оформить фиктивную инвалидность По данным следствия, врач планировал организовать мужчине «лечение на бумаге» в психиатрическом отделении через знакомую врачиху. На основании фиктивной медицинской выписки он в дальнейшем обещал повлиять на экспертную комиссию, чтобы военнообязанному установили III группу инвалидности сроком на один год.
Каменское
В Каменском двое мужчин незаконно выловили рыбы на сумму 90 тысяч гривен Нарушители осуществляли промышленный вылов с лодки менее чем в 5 км от Среднеднепровской ГЭС вниз по течению, где рыболовство запрещено. Для этого они использовали жиловую сеть без соответствующих бирок.
Каменское
Забив до смерті: у Кам`янському районі поліцейські повідомили про підозру 42-річному чоловіку Через ревнощі підозрюваний сильно побив потерпілого, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження. Від отриманих травм 62-річний чоловік помер у лікарні.
Каменское
Юні боксери з Кам’янського здобули три медалі на обласному турнірі Вихованці відділення боксу Кам’янської ДЮСШ №2 стали призерами обласного турніру серед молодших юнаків та дівчат 2014 року народження. Змагання проходили у Дніпрі з 17 по 19 серпня.